درباره ما

شرکت طرح آوند به عنوان اولین و حرفه ای ترین تیم در ایران در زمینه طراحی بطری برای پلتفرم های پلاستیکی، شیشه ای و…. ، فعالیت می کند. از آنجا که شرکت طرح آوند در کاشان قرار دارد و کاشان نیز مرکز اصلی تولید گلاب و انواع عرقیجات گیاهی می باشد به دلیل درخواست های فراوان صاحبان این صنایع برای تغییر در بسته بندی خود و ایجاد طرح های جدید بطری برای محصولات آنها و برطرف کردن این نیاز به وجود آمد. ما از سال ۹۵ به صورت تخصصی شروع به طراحی بطری های پت و شیشه‌ای نموده ایم، در اواخر سال ۹۸ با توجه به استقبال زیاد و کم بود طراحان بطری در ایران بر آن شدیم تا با ایجاد یک سایت اینترنتی، جهت سهولت ارتباط با مشتریان عزیز، خدمات خود را گسترش دهیم. تیم طرح آوند به صورت سفارشی برای مشتریان به طراحی می پردازد و یک طرح اختصاصی برای مشتریان خود ایجاد می کند که قابلیت ثبت این طرح نیز وجود دارد و از آنجا که هدف ما رضایت مشتری و انجام صحیح کار می باشد در صورت درخواست مشتریان، شرکت طرح آوند با بهره گیری از وکلای مجرب طرح بطری شما را ثبت می کند.
تیم ما درسال ۹۹ با گسترش کار و درخواستهای فراوان مشتریان و صاحبان صنایع و شرکت‌های کوچک بر آن شدیم که طرح های آماده ای از بطری ها را با قیمت مناسب برای فروش آنلاین در سایت قرار دهیم هدف ما از این کار حمایت از کسب و کارهای کوچک و ایجاد تنوع در بازار بطری مخصوصا بطری های پت در ایران است. ما همیشه در کنار مشتریان خواهیم بود و با پشتیبانی منظم و سریع آماده هرگونه پاسخگویی به نیازهای شما چه قبل از طراحی و خرید و چه بعد از آن و حتی در مراحل تولید بطری نیز در کنار شما هستیم.

و سخن آخر، بطری فراتر از یک بسته‌بندی است و وظایف زیادی بر عهده دارد، بطری باید از مظروف خود محافظت کند، حمل و نقل و جابجایی را آسان نماید، زیبایی و جذابیت به محصول شما ببخشد و در یک نگاه اطلاعات کلی از محصول را به ببینده بدهد و مانند یک نشان تجاری به محض دیده شدن، برند شما را یادآوری کند، مانند یک بیلبورد در قفسه های فروشگاه ها به تبلیغ محصول شما بپردازد و با مشتری رابطه ایجاد کند. ولی اینجا پایان کار نیست حتی بعد از مصرف محصول در ۷۰ درصد از مواقع بطری ها دور انداخته نمی شوند و در خانه، محل کار و جاهای مختلف مورد استفاده دوباره قرار می‌گیرد و یک بطری زیبا، خوش دست و مقاوم می‌تواند مدت ها در حافظه مشتری شما بماند و برند شما را به خوبی در ذهن استفاده کننده ثبت نماید و با هر بار دیدن محصول شما در هر جا ناخودآگاه به سمت آن جذب شده و آن را انتخاب کند. از این رو شرکت ها و برند های معتبر جهان توجه خاصی به طراحی بطری خود دارند و اهمیتی که به طراحی و تولید بطری مخصوص خود می دهند به اندازه اهمیتی است که به کیفیت محصولاتشان می دهند.

 

0
ارتباط آنلاین